historie

historie

Společnost byla založena v roce 2006, jako společnost podnikající v oblasti realit, brzy došlo k přesměrování zaměření na revitalizace panelových a rodinných domů s možností kompletní realizace fasád a střech.

Postupem času docházelo k rozšiřování nabízených služeb o speciální systémy jako realizace teras pomocí terčů pod dlažby, vzduchové izolace, zelené střechy, nebo systémy zabezpečení plochých střech. Díky speciálnímu zaměření na tyto systémy se společnost BAUIQ stala vyhledávaným partnerem v těchto oblastech a to jak realizačně, tek popřípadě poradenskou činností na tyto systémy.

Kompletní realizační tým je stále proškolován a zdokonalován v dalších a dalších možných systémech tak, abychom mohli našim partnerům nabídnout co nejvyšší standard v oblasti stavebnictví. Neustále pro Vás budeme vyhledávat nové cesty, které velmi úzce konzultujeme s obchodní společností ALLIQ s.r.o., které uvádí na Český a Slovenský trh chytré stavební systémy s nadstandartní technickou podporou.

Budeme velmi rádi, když se budete na naši společnost obracet a využijete naše služby, které pro Vás jistě budou příjemným překvapením s ohledem na naše znalosti nabízených systémů a aktuální situací na stavebním trhu.

Skupina BAUIQ a.s.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.