Strategie firmy

Strategie firmy

Naše strategie a budoucnost je v nových systémech, které se snažíme realizovat s nadstandardní kvalitou a vytvářet tak nové možnosti pro investory, generální dodavatele a ostatní klienty. 

Díky našim zkušenostem jsme ve svém zaměření technicky na takové úrovni, že jsme schopni kolektiv BAUIQ a.s. posouvat dále a přidávat do našeho portfólia i skupiny realizací, jako jsou zelené fasády, nebo záchytné systémy pro ploché střechy.

Takové možnosti nabízejí prostor pro modernizaci a v té budeme pokračovat i v dalších letech a hledat nové cesty pro zajímavější a kvalitnejší postupy ve stavebnictví. 

Budeme rádi, když se na nás budou obracet nový dodavatele, kteří mají stejné myšlení a chtějí něco více, než je teď. S naší společností ve skupině "ALLIQ - chytré stavební systémy" tyto cesty sdílíme a v budoucnu se to jistě projeví jako správná cesta.

Obracejte se na nás a uvidíte, že tato spolupráce se vyplatí.

Skupina BAUIQ a.s.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.